Merhabalar;

Ben Özge Aytaş; Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğdum , büyüdüm … Üniversite yıllarımı Mühendislik fakültesinde maden mühendisliği bölümünde erkek çoğunluklu bir kampüs ve çalışma alanı içerisinde geçirdim.. İlk yıllar gözüm korksada yapabileceklerimi , sağlam adımlar atmayı , kadın olarak liderliğimi keşfettiğim unutamadığım , öğrenmeye yeni başladığım deneyimler edindim.. Maden Mühendisi Özge’ nin daha öğreneceği yaşayacağı önünde çok uzun yol vardı.. Aşık olduğum adamla evlenip Suudi Arabistana yerleştim.. İki melek kız çocuğu sahibi oldum.. Sahip olduğum çok sevdiğim ailem ,kızlarım , eşim vardı hayatımda fakat ben eksiktim yapabileceğim , iz bırakacağım yollar vardı ..

sign

Long Time Liner

Suudi Arabistanda yaşadığım yıllarda (2010-2017) kadınların kısıtlı yaşam koşulları arasında özgürlüğü , sosyal haklarımı , keşfedeceğim yeteneklerimi arzuladım.. Öncelikle dil eğitimlerimi ( İngilizce- Arapça) tamamladıktan sonra ilgi duyduğum güzellik ve bakım alanında araştırmalar yaptım.. Arabistandaki kadınlarımızın güzellik- kozmetiğe ilgiyle yaklaşımları ve hemcinslerimle daha yakından tanışma ,yaşamlarına bir parça dokunma arzusundan ilham aldım.. İlk girişimim Kalıcı Makyaj alanında eğitim süreci ile başladı.. Müthiş bir heyecanla sarıldığım işlemlerde yeteneklerimi keşfetmek eşsiz bir duygu oldu.. Suudi Arabistan’ da İlk türk kadın kalıcı makyaj tasarım uzmanı olarak yaşadığım cidde – riyad şehirlerinde farklı güzellik salonlarında yaklaşık 2 yıl freelance çalışmalar yaptım.. Bu süreçte çok farklı kültürlerde kadınlarla tanışma fırsatı buldum.. Filipin, Endonezya, Lübnan, Mısır, İngiltere , Suudi ,afrika.. Kimisi çalışma arkadaşım , kimisi müşterim oldu …Hergün çok farklı durumlar içerisinde buldum kendimi.. Kadın olmanın ortak getirilerini bazen güzelliklerini, bazen acılarını , bazen zorluklarını paylaştık..  Her biri biribirinden değerli mesleki ve manevi deneyimler kazandırdı ..
Doğduğum ve büyüdüğüm şehre İskenderun’a kızlarımla birlikte dönme kararımla birlikte bizim için yepyeni bir yolculuk başlamıştı.. Her geçen gün aldığım eğitimlerime yenilerini eklemek alanımı genişletmek arzusu ile araştırma ve çalışmalarımı hızlandırdım..

Estetisyenlik

1 yıllık sürece birbirinden değerli master ve akademilerde eğitim programları sığdırdım.. Yarı yılı İstanbul’da Kalıcı Makyaj uzmanlığımı geliştirmek ,Cilt Bakımları, kozmetik alanında eğitim ve danışmanlık alarak geçirdim.. Özge Aytaş Güzellik Atölyesi olarak kendine özgü konseptiyle İskenderun ‘ da 2018 yılında Temmuz ayında kuruluşunu gerçekleştirdim.. Benim için Güzellik Atölyesi hayalini kurduğum çalışma alanı oldu .. Ciltlere Dokunmak , Hayatlara Dokunmak tutkusuyla hergün farklı bir kadın ve erkek ayırt etmeden güzellik sanatımı icra etmekteyim..
Uluslararası Akademilerden aldığım eğitimler doğrultusunda yeni nesil uygulamalar güncel ürün ve cihazlarımızla cilt sağlığı, estetiğine en iyi standartlarda uzman kadromuzla faaliyetlerimize devam ediyoruz.. Güzellik Atölyemizde İlk günden başlayarak her gelen müşterimizle iletişim önceliğim olmuştur.. Danışmanlık hizmetimizle Epilasyon,Cilt Bakımı ve Kalıcı Makyaj bölümlerimizde isteklerine en uygun çözümler sunuyoruz.. Güzellik Atölyemiz her geçen gün gelişmeye , Şehirdışı talepler Uzaktan Cilt Bakım , kozmetik danışmanlık hizmetininde eklenmesiyle ailemiz büyümeye devam ediyor.

Bizi Takipte Kalın

İletişim