WELCOME

This improvement upon the original usage was introduced by no less a man than Stubb, in order to afford the imperilled harpooneer the strongest possible guarantee for the faithfulness and vigilance of his monkey-rope holder.

sign

Long Time Liner

Güzellik sektörüne güzelliği daha kalıcı kılmak için yapılan kalıcı makyaj alanına ilgi duyarak giriş yaptım.
Ergül Keskin Conture Make up Academy den Long Time Liner Licence 1  sertifikam ile eğitim sürecim başladı. Kalıcı Makyaj uzmanı olarak Suudi Arabistan Cidde ve Riyad şehirlerinde Güzellik salonları ile ortak çalışmalar yaptım. Doğduğum ve büyüdüğüm İskenderun a dönme kararı alarak çeşitli salonlarla çalışmalar yaptım. Ergül Keskin Conture Make up Academy den Long Time Liner Elite Personal sertifikamı da alarak uzmanlığımı bir üst seviyeye taşıdım. 

Estetisyenlik

Estetisyenlik eğitim sürecim Akademisyen ve PhiAcademy nin Önemli Masterı Berrin Çetiner ile uzun zamandır ve devam etmekteyim. Estetisyenlik kalıcı makyaj alanınıda içine alan güzellik alanının tamamını kapsamasından dolayı sizlere en doğru hizmeti vermek açısından önemi benim için çok büyük.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Alanımda dünyada ve ülkemizde önemli bir marka değeri olan ve başarısını dünyada kanıtlamış masterlara sahip Phibrows Microblading eğitimini alarak Değerli Master Bahar Arslan ile çalışma imkanına sahip oldum.
Philashes Lifting Değerli Masterım Sinan Yılmaz ın ilk eğitim sürecinde bulunanlardan olarak kirpik perması işlemleri için en gelişmiş halini ilk uygulayan olma avantajına sahip oldum.

Bizi Takipte Kalın

İletişim